Donata Petružytė

Pradinis

donataDr., lektorė

Adresas: Universiteto 9, 01513 Vilnius, 305 kab.

Telefonas: +370 5 2667610, +370 688 28886

El. paštas:

Priėmimo laikas katedroje:

Penktadieniais 1630-1730 val. (Prieš ateinant pasiskambinti)

Mokslinių tyrinėjimų sritys:

Socialinių problemų teorija; Įvairios socialinės probelmos, jų tarpusavio sąsajos ir sąveikos; Alternatyvūs ir inovatyvūs socialinio darbo metodai; Konsultavimas ir psichoterapija socialiniame darbe; Terapinės bendruomenės; Psichikos sveikatos ir jos priežiūros sistemos probelmatika; Kokybiniai tyrimai.

Dėstomi dalykai:

Konsultavimas socialiniame darbe ir bendravimo įgūdžiai, Asmeninė ir profesinė savižina, Socialinės problemos, poreikiai ir vertybės, Sąveikos klientų sistemose, Kokybinio tyrimo pagrindai, Kokybinis tyrimas.