Š. m. birželio 19 d. Centrinės rinkimų komisijos (CRK) posėdyje patvirtinti Vilniaus Universiteto Senato rinkimų rezultatai. Susumavus rinkimų rezultatus, CRK posėdžio metu konstatuota, jog jau yra išrinkti 31 iš 32 renkamų Senato narių (pakartotinių rinkimų prireiks tik Filologijos fakultete). Kadangi tai sudaro daugiau nei du trečdalius visos Senato sudėties, vadovaujantis Senato rinkimų tvarka, naujasis Senatas yra laikomas išrinktu - pirmąjį naujojo Senato posėdį ketinama kviesti šių metų liepos 1 dieną.

Filosofijos fakultetą Senate atstovaus doc. Sigita Girdzijauskienė.
Su pilnu išrinktų Senato narių sąrašu susipažinti galite čia: Parsisiųsti
Sąraše Senato narių pavardės paryškintos.