Consilium Educationis 1Š. m. spalio 30 d. (ketvirtadienį), 16 val. VU Filosofijos fakultete, 201 a. vyks seminaras „Consilium Educationis“.
Pranešimą skaitys Vilniaus universiteto Užsienio kalbų instituto docentė dr. Zita Mažuolienė „Testavimas: tikrovė ir iliuzijos“.

Seminarų ciklo Consilium Educationis tikslas - tai diskusijos, o ne bendrinimai, tai ne nuomonių „primetimas“, o jų išsakymas ir kiekvieno dalyvio skatinimas problemos gvildenime mąstyti įvairiais žiūros kampais.

Seminarų rengėja ir vedėja - VU Edukologijos katedros profesorė habil. dr. Vilija Targamadzė.
Kviečiame dalyvauti.

Kontaktinis asmuo: