gerontologija2015 m. birželio 17-19 d. Vilniaus universiteto Filosofijos fakultetas kartu su Vokietijos gerontologijos centru organizuoja mokyklą „Gerontologijos ir geriatrijos tyrėjų karjeros plėtra“. Mokykla organizuojama COST* veiklos IS1402 „Priešiškumas vyresnio amžiaus žmonėms - daugianacionalinė, tarpdisciplininė perspektyva“ rėmuose. Mokyklos dalyviai bus supažindinami su Cochrano sisteminės apžvalgos ir meta-analizės metodais, paraiškų ES finansavimui rengimu ir kita patirtimi, naudinga tyrėjų karjeros plėtrai. Mokymai vyks anglų kalba. Prašymai dalyvauti priimami iki š. m. vasario 15 d. Mokyklos programa, dalyvio anketa ir kita naudinga informacija - parsisiųsti

*COST – Europos tarpvyriausybinio bendradarbiavimo programa mokslo ir technologijų srityje (European Cooperation in Science and Technology), koordinuojanti nacionalinėmis lėšomis finansuojamus mokslinius tyrimus. Šis Europos mokslinio bendradarbiavimo tinklas įkurtas tarpvyriausybiniu susitarimu 1971 metais. Programa skatina Europos valstybių bendradarbiavimą, siekia mažinti fragmentaciją mokslinių tyrimų srityje ir atverti Europos mokslinių tyrimų erdvę bendradarbiavimui pasaulyje.

Kontaktinis asmuo:
Gražina Rapolienė
tel.: +370 5 2667626
el. paštas:

cost

COST Action IS1402: Ageism - a multi-national, interdisciplinary perspective

Training School
Developing a Research Career in Gerontology and Geriatrics
Call for Applications

Vilnius University, Lithuania

17-19 June 2015

The main objective of this COST Action is to enhance scientific knowledge and attention to ageism by integrating disciplines, developing collaborations, stimulating scientific and public interest, and developing a new generation of researchers in the field. Application form, programme and more information can be downloaded here.

By the end of this Training School, participants will become familiar with:
•    Research designs and systematic reviews.
•    The nuts and bolts of developing an academic career.
•    EU grants applications.

TS Coordinator
Dr. Gražina Rapolienė

COST Action IS1402: Ageism - a multi-national, interdisciplinary perspective

Training School

Developing a Research Career in Gerontology and Geriatrics

Call for Applications

Vilnius University, Lithuania

17-19 June 2015

By the end of this Training School, participants will become familiar with:

·         Research designs and systematic reviews.

·         The nuts and bolts of developing an academic career.

·         EU grants applications.

TS Coordinator

Dr. Gražina Rapolienė