rukymas draudziamasInformuojame, kad Lietuvos Respublikos Tabako kontrolės įstatymo (toliau – Įstatymas) 19 str. 1 dalyje numatytas draudimas rūkyti visose švietimo įstaigose ir jų teritorijose. Įstatymo vykdymo priežiūrą atlieka Vilniaus savivaldybės administracijos Viešosios tvarkos skyrius.

Vilniaus universiteto darbuotojų prašymo užtikrinti Įstatymo vykdymą pagrindu (žiūrėti čia) universitete pradėti vykdyti dažni patikrinimai. Atkreipiame jūsų dėmesį į tai, kad nustatyto pažeidimo atveju pareigūnai baudas skiria ne įstaigai, kurioje užfiksuotas pažeidimas, o konkretiems įstatymą pažeidusiems asmenims.

Prašome jūsų geranoriškai saugoti savo ir aplinkinių sveikatą, užtikrinant, kad Vilniaus universiteto darbuotojai, studentai ir kiti asmenys nebūtų priversti kvėpuoti tabako dūmais užterštu oru.

Dėkojame už supratimą ir bendradarbiavimą.

VU Filosofijos fakulteto administracija