Projektas „Kompetencijos kėlimas skaitant pranešimą Europos internetinių intervencijų konferencijoje“ paraišką Nr. 09.3.3-LMT-K-712-06-0073

Projekto dalyvis: dokt. Jonas EimontasES VU logo

Projekto tikslas: Kelti kompetenciją psichologijos tyrimų srityje

Projekto santrauka: Dalyvavimas tarptautinėje mokslinėje konferencijoje 2018 m. balandžio 18-21 d. Dubline, Airijoje. 5th Conference of the European Society for Research on Internet Interventions renginyje bus pristatomi pagrindiniai disertacinio tyrimo rezultatai. Rezultatų pristatymas tarptautinei mokslininkų bendruomenei bei mokslininkų suteiktas grįžtamasis ryšys įgalintų parengti tarptautinio lygio disertaciją.

Projekto rezultatai: Mokslinė išvyka - žodinis pranešimas 5-ojoje Europos internetinių intervencijų draugijos konferencijoje

Finansavimo šaltinis: Europos Sąjungos fondų investicijų veiksmų programos 9 prioriteto „Visuomenės švietimas ir žmogiškųjų išteklių potencialo didinimas“ 09.3.3-LMT-K-712 priemonė „Mokslininkų, kitų tyrėjų, studentų mokslinės kompetencijos ugdymas per praktinę mokslinę veiklą“