Kompetencijos kėlimas stažuotėje JAV

Projektas „Kompetencijos kėlimas stažuotėje JAV“ (Nr. 09.3.3-LMT-K-712-07-0037)

Projekto dalyvis: doc. Ilona LaurinaitytėES VU logo

Projekto tikslas: Kelti kompetenciją teisės psichologijos srityje.

Projekto santrauka: Šiuo projektu siekiama įgyti įgūdžių ir kompetencijų teisės psichologijos srityje Jungtinėse Amerikos Valstijose. Projekto tema – atskiros teisės psichologijos sritys (smurtas, kriminalinė rizika, nuteistųjų psichikos sveikata, resocializacija ir pan.), kurių problematika tampriai susijusi su Europos Komisijos deklaruojamais prioritetiniais Europos piliečių saugumo klausimais. Projekto metu I. Laurinaitytė stažuosis JAV Drexel universiteto Psichologijos departamente kartu su teisės psichologijos krypties pasaulinio lygio ekspertais.

Projekto rezultatai: 10 dienų stažuotė JAV Drexel universitete Psichologijos departamente.

Finansavimo šaltinis: Europos Sąjungos fondų investicijų veiksmų programos 9 prioriteto „Visuomenės švietimas ir žmogiškųjų išteklių potencialo didinimas“ 09.3.3-LMT-K-712 priemonė „Mokslininkų, kitų tyrėjų, studentų mokslinės kompetencijos ugdymas per praktinę mokslinę veiklą“