Erasmus+ studijų atrankos rezultatai ir informaciniai seminarai

erasmus plusPasibaigus Erasmus+ studijų 2015 m. rudens semestre konkursui, skelbiami  ERASMUS+ stipendiją laimėjusių bei su nuline stipendija atrinktų studentų sąrašai – žiūrėti čia.
Visus, atrinktus dalyvauti ERASMUS programoje ir esančius atsarginiuose sąrašuose studentus, kviečiame dalyvauti informaciniuose seminaruose, kurie vyks:

• 2015 m. balandžio 8 d. (trečiadinį), 15 val. VU centrinių rūmų Teatro salėje. Į seminarą kviečiame studentus, atrinktus į šių šalių universitetus: Prancūzija, Švedija, Šveicarija, Danija, Nyderlandai, Suomija, Airija, D. Britanija, Islandija, Norvegija, Portugalija, Belgija, Graikija, Vengrija ir Malta.
  • 2015 m. balandžio  13 d. (pirmadienį), 15 val. VU centrinių rūmų Teatro salėje. Į seminarą kviečiame studentus, atrinktus į šių šalių universitetus: Austrija, Čekija, Ispanija, Lenkija, Turkija, Kroatija, Vokietija, Kipras, Estija, Italija, Latvija, Rumunija, Slovakija, Slovėnija.

Informacinių seminarų metu bus paaiškinti tolimesni veiksmai, praėjusiems Erasmus vidinę atranką studentams, tad dalyvavimas juose yra privalomas.

Jei kiltų klausimų, kreipkitės:
Edita Norvilaitė
el. paštas:
Tarptautinių programų ir ryšių skyrius
Centriniai rūmai, 242 kab.

Iki pasimatymo!