Papildomas VU priėmimas į laisvas studijų vietas

Studentai 2015 09 01 smNuo rugpjūčio 16 d. 9:00 val. iki rugpjūčio 24 d. 24:00 val. vyksta Papildomas Vilniaus universiteto priėmimas į laisvas studijų vietas: stojantys į bakalauro pakopos studijų programas gali pretenduoti į valstybės nefinansuojamas vietas, o stojantys į magistrantūros studijų programas arba Laipsnio nesuteikiančias studijas "Mokyklos pedagogika" – į valstybės finansuojamas ir nefinansuojamas studijų vietas.

Išsami informacija apie Papildomo priėmimo procesą

Papildomame Universiteto priėmime gali dalyvauti asmenys, dalyvavę ir nedalyvavę ankstesnių priėmimų etapuose. Taip pat gali dalyvauti ir asmenys, jau pasirašę studijų sutartis – gavę tinkamesnį kvietimą studijuoti, prieš sudarydami naują studijų sutartį, jie turėtų nutraukti anksčiau pasirašytą studijų sutartį.