Praktikos galimybė Šveicarijoje Jungtinių tautų sistemoje - paraiškos priimamos nuolat

|
Kategorija: Studijų naujienos

Jungtinis inspektavimo padalinys - vienintelis nepriklausomas išorinės kontrolės Jungtinių tautų sistemos vienetas - priima paraiškas praktikoms. Galima praktikos trukmė 3-6 mėnesiai (pageidautina - 6 mėnesiai) pradedant nuo 2017 m. sausio-vasario. Tačiau laukiamos ir paraiškos tų, kas stažuotę pradėti norėtų vasarą, kadangi paraiškos priimamos visus metus.

Daugiau informacijos apie JT Jungtinį inspektavimo padalinį.
Daugiau informacijos apie stažuotes šiame padalinyje rasite čia.

Pagrindinių stažuotojo pareigybių aprašymas

Stažuotojas atliks tyrimus, rinks informaciją ir vykdys jos analizę, padės rengiant pranešimus, klausimynus ir apklausas, organizuos ir analizuos gautą informaciją, rengs analitines išvadas, dalyvaus interviu ir konferencijose kaip sekretorius, teiks logistinę pagalbą rengiantis misijoms ir interviu, bei padės rengiant tyrimų ataskaitas.

Kriterijai ir sąlygos

Kaip teikti paraišką

Susidomėję kandidatai turėtų el. paštu išsiųsti žemiau išvardintus dokumentus:

1) Užpildytą stažuotės paraiškos formą.
Svarbu! Paraiškoje būtina nurodyti tikslias pageidaujamos stažuotės pradžios ir pabaigos datas, bei kontaktinę informaciją - taip pat telefono numerį ir Skype vardą - kad su kandidatu būtų įmanoma susisiekti, jeigu jam/jai bus paskirtas interviu.

2) Rašto darbo ištrauką, kuri geriausiai atspindi kandidato rašymo įgūdžius anglų kalba bet kuria tema (svarbu, kad tai nebūtų kolektyvinis darbas arba kito asmens redaguotas tekstas).

Siekdami užtikrinti jums teikiamų paslaugų kokybę, Universiteto tinklalapiuose naudojame slapukus. Tęsdami naršymą jūs sutinkate su Vilniaus universiteto slapukų politika. Daugiau informacijos