vu vasaros issukisMaloniai kviečiame dalyvauti Vilniaus Universiteto bendruomenės telkimo ir sveikatinimo projekte „VU Vasaros iššūkis“.

Laikas: nuo Joninių iki rugpjūčio 31 d.
Vieta: pasaulis.
Dalyviai: VU bendruomenės nariai.
Veikla: judėjimas.

Daugiau apie projektą
Prisijungimo langas

Šiltai kviečiame prisijungti – kuo mūsų bus daugiau, tuo bus įdomiau ir smagiau!

Net ir viena Jūsų padovanota valanda įraše gali būti svarbi bendrai padalinio statistikai, kuri bus apskaičiuojama procentais pagal padalinio darbuotojų ir studentų skaičių.

Projekte galima dalyvauti tiek savo vardu, tiek anonimiškai, ir matyti tiek savo individualią, tiek bendrą fizinio aktyvumo statistiką padalinyje ir universitete, o rugsėjo 1-ąją bendruomeniškiausių ir fiziškai aktyviausių padalinių lauks apdovanojimai.

Prisijunkite prie VU Vasaros iššūkio per Jonines arba vėliau, išjudinkime save ir savo kolegas, o rugsėjį sugrįžkime į Alma Mater energingi, žvalūs, besišypsantys ir merkiantys akį!

Su šypsena
VU Sveikatos ir sporto centro kolektyvas