Tarptautinis seminaras „Baltijos šalys po krizės? Gerovės sistemų transformacija ir socialinės problemos“ [2016 11 24-25]

decissionVilniaus universiteto Socialinio darbo katedra 2016 m.  lapkričio 24-25 dienomis organizuoja tarptautinį seminarą „Baltijos šalys po krizės? Gerovės sistemų transformacija ir socialinės problemos“.

Seminaru siekiama atskleisti ir aptarti pagrindinius gerovės sistemų pokyčius, įgyvendintus ekonominės krizės metu (2008/2010) ir po jos bei pagrindines socialines problemas Baltijos šalyse (Estijoje, Latvijoje, Lietuvoje).

Patvirtinti seminaro plenarinių sekcijų pranešėjai:
dr. Piotr Michon, Poznań universitetas, Lenkija
prof. Sven Hort, Linneaus universitetas, Švedijos Karalystė

Seminaro programa

Laikas ir vieta
KADA: 2016 m. lapkričio 24 d. 11:00-17:15 val. ir lapkričio 25 d.  nuo 09:00-16:00 val.
KUR: Vilniaus universiteto Filosofijos fakulteto 201 aud. (Universiteto g. 9/1, Vilnius 01513)

Seminaro kalba: anglų.
Seminaro organizatorė: prof. Jolanta Aidukaitė ().

Seminaro dalyviai kviečiami pristatyti originalius, niekur nepublikuotus, išbaigtus straipsnius anglų kalba šiomis temomis:
- socialinės politikos reformos;
- skurdas, nelygybė ir gerovė;
- migracija ir etninės mažumos;
- šeimos ir lyčių politika;
- socialinis pasitikėjimas ir socialinė politika.

Mokslininkus, norinčius pristatyti savo straipsnius, maloniai kviečiami atsiųsti straipsnio santrauką iki spalio 10 d. elektroninio pašto adresu: . Sprendimas dėl straipsnio bus išsiųstas spalio 15 d.

Norinčius dalyvauti seminare kaip klausytojus, maloniai kviečiami iki spalio 24 d. registruotis elektroninio pašto adresu: . Dalyvių skaičius ribojamas iki 50.

LMTlogo

Seminarą remia Lietuvos mokslo taryba.