zibintai VUKviečiame dalyvauti konferencijoje „Reflektyvus kelias: nuo žinojimo link galėjimo“, vyksiančioje š. m. spalio 11 d. Crowne Plaza Vilnius viešbutyje.

Konferencija skirta Erasmus+ projekto REFLECT rezultatų viešinimui. Projekto partneriai iš Lietuvos – Kitokie projektai® ir Vilniaus universitetas – kartu su partneriais iš Islandijos ir Belgijos universitetų konferencijos metu pristatys atradimus ir įžvalgas, sukauptas tyrinėjant įgalinantį refleksijos poveikį. Konferencijoje savo patirtimi taip pat dalinsis ir konferencijos svečiai. Visus dalyvius kviesime diskutuoti ir dalintis požiūriais.

Daugiau informacijos apie konferenciją.

Registracija vyksta iki spalio 6 d.

Kilus klausimams, prašome kreiptis:
el.paštu:
tel. 8 5 2614026