Goda Gegieckaite apdovanojimas 2Š. m. rugsėjo 22-23 d. Bergeno universitete (Norvegija) įvyko 4-oji Europos internetinių intervencijų tyrimų konferencija, kurioje dalyvavo Vilniaus universiteto Filosofijos fakulteto Traumų psichologijos tyrimų grupės atstovai.

Goda Gegieckaite apdovanojimas 1Geriausiu konferencijos pranešimu buvo pripažintas Vilniaus universiteto Filosofijos fakulteto psichologijos doktorantės Godos Gegieckaitės mokslinis pranešimas apie Vilniaus universitete sukurtą internetinę psichologinės pagalbos programą BADI ir jos veiksmingumo tyrimus. Pranešimą doktorantė parengė kartu su bendraautoriais dokt. Jonu Eimontu, Živile Rimšaite ir grupės vadovu doc. dr. Evaldu Kazlausku.

Norintys susipažinti su BADI programa kviečiami į VU Filosofijos fakulteto Tyrėjų nakties paskaitą „Ar internetu teikiama pagalba padeda įveikti psichologinius sunkumus?“, vyksiančią rugsėjo 30 d. 15 val. 201 aud., kurios metu programos autoriai pristatys internetu teikiamos psichologinės pagalbos galimybes ir vykdomus šios srities tyrimus.

Tyrėjų nakties VU Filosofijos fakultete programa

Kontaktinis asmuo: