2017 m. sausio 24-25 dienomis vyks Vilniaus universiteto Tarybos nario rinkimai.

Išankstiniai rinkimai vyks sausio 18-19 dienomis. Išankstiniame balsavime gali dalyvauti tik asmenys, dėl svarbių priežasčių negalėsiantys balsuoti pagrindinio balsavimo metu (pvz., iš anksto suplanuota komandiruotė ar atostogos).

Balsavimas (įskaitant ir išankstinį balsavimą) vyks Filosofijos fakulteto 108 kab. 9:00 val. – 16:00 val. (be pietų pertraukos). VU Filosofijos fakultete balsuojančių rinkėjų sąrašas (įskaitant Kultūros centro, Lyčių studijų centro ir Religijos studijų ir tyrimo centro darbuotojus).

Jei balsavimo metu nei vienas iš kandidatų nesurinks reikiamo balsų skaičiaus, sausio 31 – vasario 1 dienomis bus organizuojamas pakartotinis balsavimas.

Jūsų dėmesiui skelbiamas kandidatų į Vilniaus universiteto Tarybą sąrašas.