Japan2017 m. kovo 7 d. (antradienį) Vilniaus universiteto Filosofijos fakultete lankysis mokslininkai iš Japonijos:

• Prof. Komori Hiromi, Waseda universitetas (ang. Waseda University, Faculty of Education and Integrated Arts and Sciences), pagrindinė disciplina – istorija.
  • Prof. Nakajima Takafumi, Gakushuin moterų kolegija (ang. Gakushuin Women’s College, Graduate School of International Cultural Relations), pagrindinė disciplina – istorija.
  • Doc. Dr. Sano Naoko, Nagoyajos miesto universitetas (ang. Nagoya City University, Graduate School of Humanities and Social Sciences), pagrindinė disciplina – sociologija.

Vizituojantys mokslininkai dalyvaus Socialinio darbo katedros organizuotame seminare, kurio metu pristatys savo interesų sritis, naujausius tyrimus.
Seminaras skirtas VU Filosofijos fakulteto mokslininkams.
Seminaro kalba – anglų.
Seminaro organizatorė: Prof. Jolanta Aidukaitė  (), Socialinio darbo katedra.