Tsetsentsolmon Baatarnaran2017 m. kovo 20–23 d. Vilniaus universiteto Filosofijos fakultete ir Orientalistikos centre svečiuosis antropologė Tsetsentsolmon Baatarnaran iš Nacionalinio Mongolijos universiteto (Ulanbatoras).  Vizito metu mokslininkė skaitys ciklą paskaitų, kurių metu iš antropologinės perspektyvos supažindins su istorinėmis ir šiuolaikinėmis Mongolijos kultūros ir meno transformacijomis:

• Kovo 20 d. 13.00-14.30 val. – “Cultural Construction and Transformations of the ‘Culture’ Concept in Mongolia” (VU Filosofijos fakulteto 201 aud.);
  • Kovo 21 d. 13.00-14.30 val – “Religious Imagery in Art Representation and Ideological Changes in Mongolia” (VU Filosofijos fakulteto 201 aud.);
  • Kovo 22 d. 17.00-18.30 val. – “Folklorisation and Popularisation of Music in Mongolia” (Orientalistikos centro A. Binderio aud.);
  • Kovo 23 d. 17.00-18.30 val. – “Resourcification of Cultural Heritage in Post-Communist Mongolia” (Orientalistikos centro A. Binderio aud.)

Paskaitų anotacija

Paskaitos vyks anglų kalba. Paskaitose kviečiami dalyvauti  visi (ne tik studentai), besidomintys Mongolija, antropologija bei paskaitų tematika!

Mokslininko vizitas vykdomas pagal Erasmus+ dėstytojų mainų programą.

Kontaktinis asmuo:
Renatas Berniūnas