pagyvenusių asmenų globaVilniaus universiteto Filosofijos fakulteto ir Lietuvos socialinių tyrimų centro mokslininkų grupė įgyvendino Lietuvos mokslo tarybos remiamą projektą „Pagyvenusių žmonių globos sektoriaus transformacijos: paslaugų, darbo jėgos poreikis ir užimtumo kokybė“ (projekto sutartis Nr. GER-012/2015).

Kovo 31 d. 11.00–14.00 val. kviečiame dalyvauti projekto rezultatų pristatymui skirtame seminare, kurio metu tyrėjai supažindins su pagrindiniais tyrimų rezultatais bei rekomendacijomis pagyvenusių žmonių globos sektoriaus plėtrai. Seminare bus aptartos vyresnio amžiaus asmenų globos sektoriaus plėtros galimybės ir problemos, žvelgiant į šį klausimą per dvigubą – paslaugų vartotojo ir paslaugų tiekėjo – perspektyvą.

Seminaro programa

Seminaras vyks Lietuvos socialinių tyrimų centro posėdžių salėje 304 kab., III aukštas, A. Goštauto g. 9, Vilnius.

Norinčius dalyvauti, prašome iki 2017 m. kovo 22 d. registruotis el. paštu arba tel.: (8 5) 249 1601.

Seminaro dalyviams bus išduoti seminaro dalyvio pažymėjimai.