Doktorantu seminarasMaloniai kviečiame į tradicinį psichologų doktorantų seminarą, vyksiantį gegužės 15 d. (pirmadienį), 15 val. VU Filosofijos fakulteto konferencijų salėje (201 aud.)

Seminaro tema – „Potrauminio streso reakcijų kompleksiškumas: konstrukto validumas ir prognostiniai veiksniai“. Pranešėja – VU Klinikinės ir organizacinės psichologijos katedros doktorantė Goda Gegieckaitė.

Seminaro moderatorius – doc. dr. Evaldas Kazlauskas.

Vilniaus universiteto Psichologų doktorantų seminaruose jaunieji tyrėjai skaito paskaitas apie savo vykdomų mokslinių tyrimų problematiką, pristato savo teorinių ir empirinių tyrimų rezultatus. Tai puiki galimybė susipažinti su Vilniaus universiteto psichologijos katedrose vykdomų mokslinių tyrimų kryptimis ir psichologijos mokslo naujienomis.

Seminarą organizuoja VU Klinikinės ir organizacinės psichologijos katedra.

Seminaro prieiga VU Filosofijos fakulteto Facebook paskyroje

Kontaktinis asmuo: