Sigita Girdzijauskiene mugejeVilniaus universiteto Filosofijos fakultete šiandien praūžė psichologijos dėstytojų organizuota labdaros mugė, skirta paremti viešąją įstaigą „Vyšnių sodas“, vienijančią savanorius, globojančius benames kates.

2-ojo aukšto fojė pietų metu vykusiai mugei doc. Vilmantė Pakalniškienė iškepė gardžiai kvepiantį obuolių pyragą, doc. Jurgita Lazauskaitė-Zabielskė išliejo natūralaus vaško žvakes bei iškepė pipirinius meduolius, dokt. Virginija Klimukienė kartu su savo dukra į mugę atnešė savo gamybos muiliukų ir imbiero sausainių, doc. Rūta Sargautytė – apelsinų cukrinukų, lekt. Dovilė Butkienė per vakarą numezgė šlepetes, psichologijos katedrų administratorė Danguolė Žiūraitienė atnešė savo gamybos raugintų kopūstų, o labdaros mugės iniciatorė doc. Sigita Girdzijauskienė mugę praturtino uogienėmis. Labdaringos mugės metu „Vyšnių sodui“ pavyko surinkti 260 eurų.

Nuoširdus ačiū visiems dalyviams!

zvakes labdaros stalasmeduoliai