Vadovaudamasi Vilniaus universiteto statutu ir Vilniaus universiteto Filosofijos fakulteto nuostatais, Filosofijos fakulteto taryba (toliau – Taryba) skelbia konkursą Filosofijos fakulteto dekano (toliau – Dekanas) pareigoms eiti. Kadencijos trukmė – 5 metai.

Konkurse į Dekano pareigas gali dalyvauti asmenys, turintys mokslo daktaro laipsnį, turintys pedagoginės ir vadybinės patirties, atitinkantys kamieninio padalinio vadovui Vilniaus universiteto statute keliamus reikalavimus, Dekano pareigų kadencijos pirmąją dieną dar nepasiekę įstatymų nustatytos pensinio amžiaus ribos.

Kiekvienas pretendentas privalo pateikti Fakulteto rinkimų komisijai šiuos dokumentus:

• prašymą dalyvauti konkurse;
  • pretendento gyvenimo aprašymą, kuriame būtina nurodyti turimą pedagoginę ir vadybinę patirtį;
  • pretendento asmens tapatybę patvirtinančio dokumento kopiją;
  • pretendentui suteiktą mokslo laipsnį patvirtinančio dokumento kopiją;
  • pretendento veiklos, jį išrinkus Dekanu, programą (iki 2 psl.);
  • pretendento deklaraciją dėl interesų konflikto atskleidimo (1 priedas);
  • kitus dokumentus, kurie, pretendento nuomone, galėtų būti svarbūs dalyvaujant konkurse.

Dokumentų pateikimo terminas – iki 2018 metų vasario 5 dienos 13:00 val.

Visus dokumentus pretendentas turi pateikti asmeniškai rinkimų komisijos sekretorei Jūratei Rapalavičiūtei, Vilniaus universiteto Filosofijos fakulteto (Universiteto g. 9, Vilnius) 108 kab., darbo dienomis nuo 9 val. iki 16 val. (pietų pertrauka nuo 13 val. iki 14 val.) arba išsiųsti paštu (adresu: Vilniaus universiteto Filosofijos fakulteto rinkimų komisijai Universiteto g. 3, Vilnius LT-01513), arba išsiųsti per kurjerių tarnybą užklijuotame voke, ant voko užrašant tokį tekstą: „Vilniaus universiteto Filosofijos fakulteto Rinkimų komisijai dokumentai konkursui eiti Vilniaus universiteto Filosofijos fakulteto dekano pareigas“. Svarstomi tik dokumentai, gauti iki skelbime nurodyto termino. Pretendentui patvirtinimas apie gautus dokumentus išsiunčiamas elektroniniu paštu.

Rinkimų eiga:

• Kandidatų į Fakulteto dekanus sąrašas skelbiamas 2018 metų vasario 12 d.
  • Vieši kandidatų debatai vyks 2018 metų vasario 21 dieną 15:00 val. Vilniaus universiteto Filosofijos fakulteto 201 auditorijoje.
  • Dekano rinkimai Taryboje vyks 2018 metų kovo 14 dieną 15:00 val. Vilniaus universiteto Filosofijos fakulteto 201 auditorijoje.

Dekano pareigybę, atsakomybes, funkcijas reglamentuoja Vilniaus universiteto Filosofijos fakulteto nuostatų IV skyrius.

Vilniaus universiteto Filosofijos fakulteto dekano rinkimų tvarkos aprašas.

Dekano rinkimus organizuos Vilniaus universiteto Centrinės rinkimų komisijos patvirtinta Filosofijos fakulteto rinkimų komisija:

• doc. Lidija Šabajevaitė (pirmininkė)
  • prof. Albinas Bagdonas
  • Miglė Baltrūnaitė (studentų atstovė)

Kontaktiniai asmenys pasiteiravimui:

Jūratė Rapalavičiūtė, el. paštas , tel. +370 5 266 7616