retroKviečiame į Jonavos globos namų projekto „Senjorų retro“ parodos atidarymą, vyksiantį 2018 m. sausio 11 d. (ketvirtadienį) 14.00 val. VU Filosofijos fakulteto antro aukšto foje.

Projekto idėjos autorė – VU Filosofijos fakulteto Socialinio darbo absolventė, Jonavos globos namų direktorė Dalia Astrauskienė. Pasak Dalios, televizijoje ir kitose žiniasklaidos priemonėse vyrauja negatyvi nuostata globos įstaigų atžilgiu, nors jose žmonės patiria ženkliai daugiau teigiamų emocijų, nei vieniši leisdami dienas savo namuose, sunkiai begalėdami savimi pasirūpinti.

Visuomenėje išvešėjus jaunystės kultui, parodos organizatorių tikslas – parodyti ir vyresnio amžiaus žmogaus grožį, įamžinti jų atminimą, suteikti pasitenkinimo savimi jausmą. Daugiau apie parodą.

Lauksime jūsų!

Asmuo kontaktams: