Sutartis tarp Multiplex ir VU FsF2018 m. sausio 11 d. pasirašyta bendradarbiavimo sutartis tarp Vilniaus universiteto (VU) ir UAB „Multiplex“ (MP Agency) – gerai šalyje žinomos reklamos ir rinkos tyrimų bendrovės. Iš VU pusės už šios sutarties įgyvendinimą atsakingas yra Filosofijos fakultetas.

Šalys bendradarbiaus vykdydamos fakulteto mokslinius tyrimus ir eksperimentinę plėtrą rinkos tyrimų srityje, inicijuodamos ir įgyvendindamos bendrus mokslo ir paslaugų projektus bei organizuodamos VU studentų praktiką. Bendradarbiaujant bus naudojama Filosofijos fakulteto mokslinių tyrimų infrastruktūra „Žmogaus gerovė ir raida“ (HUMRE).

Sutartį pasirašė UAB „Multiplex“ Generalinis direktorius doc. Vytas Kabašinskas ir Filosofijos fakulteto dekanas prof. Arūnas Poviliūnas.