Consilium Educationis seminaras2018 m. kovo mėn. 29 d. (ketvirtadienį), 16.00 val. kviečiame į CONSILIUM EDUCATIONIS seminarą, kuriame Vilniaus universiteto prof. habil. dr. Rimas Norvaiša skaitys pranešimą „Kokie matematiniai gebėjimai būtini XXI  amžiuje ir ar planuojame juos ugdyti?“

Seminaras vyks VU Filosofijos fakulteto (Universiteto g.  9, Vilnius) 201 aud.

Skelbimas.

Seminaro prieiga VU Filosofijos fakulteto Facebook paskyroje.

Seminarų ciklo Consilium Educationis tikslas – diskusijos, o ne bendrinimai, ne nuomonių „primetimas“, o jų išsakymas ir kiekvieno dalyvio skatinimas problemos gvildenime mąstyti įvairiais žiūros kampais.

Seminarų rengėja ir vedėja – VU Ugdymo mokslų instituto  profesorė habil. dr. Vilija Targamadzė.

Kontaktinis asmuo:
Justina Garbauskaitė-Jakimovska