VU FsF koridorius 2a smallBalandžio 23 d. maloniai kviečiame į Socionomų forumą „Socialinio darbo profesijos plėtra kuriant socialinį verslą“.

Forumas vyks nuo 18.00 iki 20.00 val. VU Filosofijos fakulteto 302 aud. (Universiteto g. 9, Vilnius). Forumo plakatas

Pagrindiniai forumo klausimai:
- Socialinis verslas: labiau socialinis ar labiau verslas? Pranešėjas. A. Survila.
- Socialinio darbo profesijos plėtros galimybės kuriant socialinį verslą ir diegiant socialines inovacijas. Kokį socialinį darbą mes matome po 5, 10 metų? Pranešėjos: socialinio darbo magistro programos studentės.
- Socialinio verslo poveikio vertinimo iššūkiai. Kaip gali padėti universitetas?
- Socialinio darbo studentų praktikų organizavimo ir baigiamųjų darbų rengimas padedant auginti socialinius verslus. Demola modelio pavyzdys. Pranešėja: socialinio darbo programos lektorė, socialinio verslo konsultantė Ieva Adomaitytė-Subačienė.

Diskusijoje dalyvauja:
Filosofijos fakulteto dekanas prof. Arūnas Poviliūnas
Sociologijos ir socialinio darbo instituto vadovė doc. Rūta Žiliukaitė
NVO Avilys direktorius Arūnas Survila
„Reach for Change“ Lietuvoje direktorė Jurgita Ribinskaitė-Glatzer
Sociofaction programos vadovė Monika Juknienė
Lietuvos socialinio verslo asociacijos atstovai
Lietuvos Caritas atstovai
VU Socialinio darbo alumni, programos studentai ir dėstytojai.

Diskusiją moderuoja: socialinio darbo programos lektorė, socialinio verslo konsultantė Ieva Adomaitytė-Subačienė.

Socionomų forumo prieiga VU Filosofijos fakulteto Facebook paskyroje

Kontaktinis asmuo:
Ieva Adomaitytė-Subačienė
VU Filosofijos fakulteto
Sociologijos ir socialinio darbo instituto doktorantė
El. p.: