JMPK 20182018 m. balandžio 27 d. maloniai kviečiame dalyvauti XV-oje Jaunųjų mokslininkų psichologų konferencijoje. Konferencija vyks tradicinėje vietoje – VU Filosofijos fakultete (Universiteto g. 9, Vilnius).

Šių metų konferencijos tema – Jaunasis mokslininkas tarp tradicijų ir naujovių. Jubiliejinės XV-tos konferencijos proga jaunieji mokslininkai pristatys pranešimus ir apsvarstys savo vaidmenį saugant tradicijas, kartu įnešant mokslo naujovių. Kviečiame susipažinti su konferencijos programa.

Visus norinčius dalyvauti konferencijoje kviečiame užpildyti klausytojų registracijos formą.

Daugiau informacijos.

Konferenciją organizuoja VU Filosofijos fakulteto Psichologijos institutas.

Kontaktinis asmuo:
Goda Gegieckaitė