Filosofijos seminarai2018 m. gegužės 2 d. (trečiadienį), 15 val. maloniai kviečiame į Vilniaus universiteto (VU) Filosofijos instituto seminarą. Seminaras vyks VU Filosofijos fakulteto 306 aud. (Universiteto g. 9, Vilnius).

Filosofijos istorijos ir analitinės filosofijos katedros doktorantas Simas Čelutka skaitys pranešimą „Hannah Arendt, Carlas Schmittas ir Michaelas Oakeshottas: Trys bandymai apibrėžti politiškumą“ [pranešimo santrauka]. Komentuos prof. Vytautas Radžvilas ir dr. Mindaugas Stoškus

Filosofijos istorijos ir analitinės filosofijos katedros doktorantė Aistė Noreikaitė skaitys pranešimą „Ar Dworkino etinio mąstymo „revoliucijoje“ tikrai nėra vietos metafizikai?“ [pranešimo santrauka]. Komentuos dr. Renata Bikauskaitė ir doc. Nijolė Radavičienė.

Seminaro plakatas

Seminaro prieiga VU Filosofijos fakulteto Facebook paskyroje