Be pavadinimo2018 m. gegužės 17-18 dienomis maloniai kviečiame dalyvauti metinėje Filosofų draugijos konferencijoje „Polemos: ontologija, kalba, visuomenė“. Gegužės 17 d. konferencija vyks Vilniaus universiteto Filosofijos fakulteto 201 aud. Universiteto g. 9, Vilnius), gegužės 18 d. – Mykolo Romerio universiteto 102 aud. (Didlaukio g. 55, Vilnius).

Konferencijos programa

Konferencijos priega Facebook paskyroje

Konferenciją organizuoja Lietuvos filosofų draugija drauge su Mykolo Romerio universiteto Humanitarinių mokslų institutu, Vertybių tyrimų laboratorija bei Vilniaus universiteto Filosofijos institutu.

Asmuo kontaktams:
Daina Habdankaitė, Filosofijos instituto doktorantė, tel. +370 5 2667617, el. p.