Pieter Vanhuysse White House2018 m. gegužės 22 d. 11 val. maloniai kviečiame į Pietų Danijos universiteto profesoriaus Pieter Vanhuysse viešą paskaitą „Pro-Elderly Welfare States in a Child-Oriented Europe“. Paskaitos anotacija.

Paskaita vyks VU Filosofijos fakulteto 201 aud. (Universiteto g. 9, Vilnius). Paskaitos trukmė – 1,5 val. Paskaitos kalba – anglų. Skelbimas

Apie profesorių:
Pieter Vanhuysse – Pietų Danijos universiteto Gerovės valstybės tyrimų centro bei Politikos mokslų ir viešojo valdymo katedros profesorius. Mokslininko kompetencija ir atliekami tyrimai yra tarpdisciplininiai, apimantys tokias sritis, kaip socialinė politika, politologija, sociologija, ekonomika, demografijos mokslai ir kt. Lygindamas gerovės valstybių politinės ekonomikos ir politinės sociologijos sąsajas, daugiausiai dėmesio jis skiria šioms trims sritims:

1) pensijų, žmogiškojo kapitalo ir demografinių pokyčių sąveika;
2) tarpgeneracinis teisingumas ir senėjančios visuomenės kartų politika;
3) gerovės valstybės kapitalizmo įvairovė, ypatingą dėmesį skirdamas naujosioms Europos Sąjungos valstybėms narėms.

Mokslininkas yra (bendra-) autorius daugiau nei 30-ties straipsnių tarptautiniuose recenzuojamuose žurnaluose, parengęs daugiau nei 45 leidinių skyrius, politinius pranešimus, tyrimų ataskaitas. Jo vieši pranešimai, ataskaitos, rekomendacijos turi didelę įtaką Europos, Šiaurės bei Pietų Amerikos viešosios politikos profesionalams. Daugiau informacijos apie prof. Pieter Vanhuysse.

Renginio prieiga VU Filosofijos fakulteto Facebook paskyroje

Renginio prieiga VU renginių kalendoriuje

Asmuo kontaktams:
dr. Gražina Rapolienė, el. p.

ES14 20 LMT logoMokslininko vizitas yra finansuojamas projekto „Lietuvos mokslo tarptautiškumo didinimas – MTEP ryšių plėtojimas (LINO LT)“, (kodas 09.3.3-ESFA-V-711-04-0001) lėšomis.