Filosofijos seminaraiGegužės 30 d. (trečiadienį), 15.00 val., kviečiame į Filosofijos instituto doktorantų seminarą. Seminaras vyks VU Filosofijos fakulteto 306 aud. (Universiteto g. 9, Vilnius).

Filosofijos istorijos ir analitinės filosofijos katedros doktorantas Marius Markuckas skaitys pranešimą „Transhumanizmo prieštaringumas istorinės ontologijos perspektyvoje“ [pranešimo santrauka].
Komentuos doc. N. Kardelis ir dr. M. Radžvilas

Filosofijos istorijos ir analitinės filosofijos katedros doktorantas Vytautas Sinica skaitys pranešimą „Moderniosios vieningos Europos idėjos ištakos“ [pranešimo santrauka].
Komentuos dr. M. Stoškus ir dr. L. Šopauskas

Seminaro plakatas

Seminaro prieiga VU Filosofijos fakulteto Facebook paskyroje

Seminamo prieiga VU renginių kalendoriuje