Erasmus+ mobilumo veiklos aukštojo mokslo institucijų studentams

Erasmus+ programos konkursas skelbiamas du kartus per metus: vasario mėnesį – rudens semestrui arba kitiems mokslo metams; rugsėjo mėnesį – pavasario semestrui.

Kvietimo teikti paraiškas ir tikslių atrankos konkurso datų ieškokite Tarptautinių ryšių skyriaus naujienose.

Konkurse norintys dalyvauti studentai turi pasirinkti užsienio universitetą (galimi 2 pasirinkimo variantai), kuriame nori studijuoti ir kuris atitinka jų studijų kriterijus bei užpildyti elektroninę paraiškos formą. Pasibaigus elektroninei registracijai, studentų atranka vykdoma fakultetuose, kurie atsakingi už galutinius konkurso rezultatus. Atranka vykdoma remiantis šiais kriterijais: pretendavimas į vietą tokiame užsienio universitete, kuris sudaro galimybes suplanuoti studijų programą, atitinkančią studento studijų kryptį ir lygį; aiški ir pagrįsta motyvacija; paskutinių dviejų sesijų rezultatų svertinis vidurkis ne mažesnis kaip 7 balai; geras užsienio kalbos, kuria dėstomi dalykai užsienio universitete, mokėjimas.

Mainų galimybės      Kitos studijų užsienyje galimybės      Praktika užsienyje

Konkurso rezultatai skelbiami ne vėliau kaip po 2 savaičių pasibaigus atrankai. Juos galite rasti Tarptautinių ryšių skyriaus svetainėje ir/ar savo fakulteto svetainėje bei pas fakultetų Erasmus+ koordinatorius.

Filosofijos fakulteto Erasmus+ koordinatorė

ruta draguneviciene

Rūta Dragūnevičienė
Studijų skyriaus vadovė
Erasmus+ programos koordinatorė
108 kab., tel. 266 7606, el. paštas:

Studentų priėmimo valandos:
Trečiadieniais 10.30 – 13.00 val.; 14.00 – 15.00 val.