VU vasaros sporto stovykla vaikams

VU vaiku stovykla2018Jau aštuntus metus iš eilės Vilniaus universiteto (VU) bendruomenės narių vaikus kviečiame pradėti atostogas aktyviai ir dūkti VU Sveikatos ir sporto centro dienos sporto stovykloje!
Stovyklos programa: šokiai, futbolas, krepšinis, lengvoji atletika, orientavimosi sportas, anglų k. užsiėmimai, pėsčiųjų žygis, mini golfas, sveikos gyvensenos pamokėlės ir kt.

I-oji stovyklos pamaina (birželio 11-15 d.) skirta tik 7-9 metų amžiaus vaikams, II-oji pamaina (birželio 18-22 d.) - tik 10-11 metų vaikams.
Stovyklos kainos: vienos pamainos įkainis - 80 EUR (VU darbuotojų vaikams); 100 EUR - visiems kitiems.

Daugiau informacijos