2024-04-16

Filosofijos institutas kviečia į konferenciją „Nihilizmas ir tikrovė“

Prof. Maurizio Ferraris paskaita Filosofijos fakultete

2024-04-16

Raidos psichopatologijos tyrimų centro konferencija

2024-04-10

Diskusija su pasauline sporto ikona ir kovos už lygybę simboliu

2024-04-09

Socionomų forumas „AI Meets Social Services“

2024-04-09

Prof. dr. Tomasz Mróz paskaita

Visos naujienos

Kompetencijos kėlimas kasmetinėje tarptautinėje trauminio streso tyrimų konferencijoje 0012

Projektas „Kompetencijos kėlimas kasmetinėje tarptautinėje trauminio streso tyrimų konferencijoje“ (Nr. 09.3.3-LMT-K-712-06-0012)

Projekto dalyvis: doc. Evaldas KazlauskasES VU logo

Projekto tikslas: Kompetencijos kėlimas mokslo renginyje užsienyje

Projekto santrauka: Šis projektas reikšmingai prisidės prie aukščiausio lygio mokslininkų kvalifikacijos kėlimo, dalyvaujant tarptautiniuose mokslo renginiuose. Konferencijoje bus pristatyti Vilniaus universitete vykdomi traumų psichologijos tyrimai, pakelta mokslininko kompetencija tyrimų vykdymo kompetencija, užmegzti tarptautiniai moksliniai ryšiai bus reikšmingi plėtojant aukščiausio lygio tyrimus Lietuvoje ir rengiant tarptautines mokslo publikacijas.

Projekto rezultatai: išvyka į konferenciją, kurioje bus pristatyti 2 pranešimai

Finansavimo šaltinis: Europos Sąjungos fondų investicijų veiksmų programos 9 prioriteto „Visuomenės švietimas ir žmogiškųjų išteklių potencialo didinimas“ 09.3.3-LMT-K-712 priemonė „Mokslininkų, kitų tyrėjų, studentų mokslinės kompetencijos ugdymas per praktinę mokslinę veiklą“