2024-04-16

Filosofijos institutas kviečia į konferenciją „Nihilizmas ir tikrovė“

Prof. Maurizio Ferraris paskaita Filosofijos fakultete

2024-04-16

Raidos psichopatologijos tyrimų centro konferencija

2024-04-10

Diskusija su pasauline sporto ikona ir kovos už lygybę simboliu

2024-04-09

Socionomų forumas „AI Meets Social Services“

2024-04-09

Prof. dr. Tomasz Mróz paskaita

Visos naujienos

Renginiai

Kompetencijos kėlimas kasmetinėje tarptautinėje trauminio streso tyrimų konferencijoje 0013

Projektas „Kompetencijos kėlimas kasmetinėje tarptautinėje trauminio streso tyrimų konferencijoje“ (Nr. 09.3.3-LMT-K-712-06-0013)

Projekto dalyvis: asist. Paulina ŽelvienėES VU logo

Projekto tikslas: Kompetencijos kėlimas mokslo renginyje užsienyje

Projekto santrauka: Dr. Paulinos Želvienės mokslinių interesų sritis – traumų psichologija. Kasmetinėje tarptautinėje 33-iojoje Pasaulio trauminio streso tyrimų draugijos (angl. International Society for Traumatic Stress Studies - ISTSS) konferencijoje dr. Paulina Želvienė pristatys tris mokslinių tyrimų pranešimus, kurie buvo priimti ir įtraukti į konferencijos programą. Konferencijos tematika visiškai atitinka dr. Paulinos Želvienės mokslinių interesų ir kompetencijų sritį.

Projekto rezultatai: Mokslinės išvykos metu vykstanti tyrėja konferencijoje pristatys 3 pranešimus.

Finansavimo šaltinis: Europos Sąjungos fondų investicijų veiksmų programos 9 prioriteto „Visuomenės švietimas ir žmogiškųjų išteklių potencialo didinimas“ 09.3.3-LMT-K-712 priemonė „Mokslininkų, kitų tyrėjų, studentų mokslinės kompetencijos ugdymas per praktinę mokslinę veiklą“