2024-04-16

Filosofijos institutas kviečia į konferenciją „Nihilizmas ir tikrovė“

Prof. Maurizio Ferraris paskaita Filosofijos fakultete

2024-04-16

Raidos psichopatologijos tyrimų centro konferencija

2024-04-10

Diskusija su pasauline sporto ikona ir kovos už lygybę simboliu

2024-04-09

Socionomų forumas „AI Meets Social Services“

2024-04-09

Prof. dr. Tomasz Mróz paskaita

Visos naujienos

Projektas „Kompetencijos kėlimas kviestiniame simpoziume tarptautinėje mokslinėje psichologijos konferencijoje“ (Nr. 09.3.3-LMT-K-712-06-0070)

Projekto dalyvis: doc. Neringa GrigutytėES VU logo

Projekto tikslas: Kelti kompetenciją tarptautinėje mokslinėje konferencijoje skaitant pranešimą kviestiniame simpoziume.

Projekto santrauka: Projektas skirtas dalyvauti pasaulinio lygio ISSBD (International Society For the Study of Behavioural Development) konferencijoje ir kviestiniame simpoziume „Puberty under a cultural perspective“ skaityti pranešimą pristatant ilgalaikių tyrinėjimų vaikų brandos tematika rezultatus, atskleidžiant juos Europos kontekste. Simpoziumui vadovaus prof. Karina Weichold iš Vokietijos, pranešimus taip pat skaitys žinomi šios srities tyrėjai iš viso pasaulio: prof. Misaki Natsuaki iš Jungtinių Amerikos Valstijų ir prof. Pollyane Diniz iš Naujosios Zelandijos.

ISSBD misija – skatinti mokslinius žmogaus vystymosi tyrimus ir rezultatų pritaikomumą visame pasaulyje. Šių metų konferencija vyks Australijoje liepos 15-19 dienomis (http://www.issbd2018.org), numatytos konkrečios temos, siekiant apjungti mokslo rezultatus su praktiniu jų panaudojimu.

Dalyvavimas aukščiausio lygio moksliniame renginyje dr. N. Grigutytei, kaip jaunajai mokslininkei, atveria galimybes dalintis Lietuvoje atliekamų tyrimų rezultatais ir stiprinti kontaktus tarptautinių mokslinių projektų įgyvendinimui.

Projekto rezultatai: Mokslinė išvyka skaitant pranešimą kviestiniame simpoziume

Finansavimo šaltinis: Europos Sąjungos fondų investicijų veiksmų programos 9 prioriteto „Visuomenės švietimas ir žmogiškųjų išteklių potencialo didinimas“ 09.3.3-LMT-K-712 priemonė „Mokslininkų, kitų tyrėjų, studentų mokslinės kompetencijos ugdymas per praktinę mokslinę veiklą“