2024-04-16

Filosofijos institutas kviečia į konferenciją „Nihilizmas ir tikrovė“

Prof. Maurizio Ferraris paskaita Filosofijos fakultete

2024-04-16

Raidos psichopatologijos tyrimų centro konferencija

2024-04-10

Diskusija su pasauline sporto ikona ir kovos už lygybę simboliu

2024-04-09

Socionomų forumas „AI Meets Social Services“

2024-04-09

Prof. dr. Tomasz Mróz paskaita

Visos naujienos

Projektas „Suicidologinių tyrimų rezultatų pristatymas 17-ajame Europos savižudybių ir suicidinio elgesio simpoziume“ paraiška Nr. 09.3.3-LMT-K-712-06-0079

Projekto dalyvis: dokt. Jolanta LatakienėES VU logo

Projekto tikslas: Kelti kompetenciją pristatant VU Suicidologijos tyrimų grupės tyrimų rezultatus tarptautininėje suicidologinėje mokslinėje konferencijoje

Projekto santrauka: Šiuo projektu siekiama dalyvauti 17-ajame Europos savižudybių ir suicidinio elgesio simpoziume (ESSSB) Gente, Belgijoje. Simpoziume doktorantė Jolanta Latakienė pristatys Vilniaus universiteto Suicidologijos tyrimų grupės tyrimų rezultatus. Europos Savižudybių ir savižudiško elgesio simpoziumuose susirenka geriausi Europos ir kitų pasaulio regionų mokslininkai, tyrinėjantys savižudiško elgesio problemas. Dėl to mūsų Suicidologijos tyrimų grupei yra labai svarbu pristatyti savo tyrimus užsienio kolegomis, gauti jų grįžtamąjį ryšį bei prisidėti prie suicidologijos problemų sprendimo.

Projekto rezultatai: Doktorantės Jolantos Latakienės išvyka į 17-ąjį Europos savižudybių ir savižudiško elgesio simpoziumą Gente, Belgijoje.

Finansavimo šaltinis: Europos Sąjungos fondų investicijų veiksmų programos 9 prioriteto „Visuomenės švietimas ir žmogiškųjų išteklių potencialo didinimas“ 09.3.3-LMT-K-712 priemonė „Mokslininkų, kitų tyrėjų, studentų mokslinės kompetencijos ugdymas per praktinę mokslinę veiklą“