Psichologija (turintiems aukštąjį universitetinį išsilavinimą)

Apie programą

Psichologija turintiems aukstaji VU FsFStudijų sritis: Socialiniai mokslai
Studijų kryptis: Psichologija
Suteikiamas kvalifikacinis laipsnis: Socialinių mokslų bakalauras

PSICHOLOGIJAI rūpi žmogaus protas, patiriamos emocijos, elgesys, sąmonė, asmens savybės ir pažintiniai gebėjimai bei žmonių tarpusavio santykiai. Psichologo tikslas – padėti žmonėms užtikrinti gerą psichologinę savijautą.

Programa yra parengta remiantis „Psichologijos studijų krypties reglamentu“ ir atsižvelgiant į Europos Psichologų Asociacijų Federacijos reikalavimus psichologų rengimui. Ji atspindi visas bazines psichologijos sritis.

Studentai studijuoja įvairias psichologijos teorijas ir empirinius faktus, yra mokomi suprasti individualybių, grupių, organizacijų ir visuomenės elgseną, psichologinio įvertinimo ir intervencijos metodus, spręsti elgesio problemas, taip pat atlikti mokslinius tyrimus.

Aistė Žemaitytė ATSILIEPIMAI„Vilniaus universitetas man buvo ir yra studijų Meka Lietuvoje, be to, jame – didžiausia įvairių specialybių pasiūla. Čia gautų žinių pakako toliau studijuoti Vakaruose. Universitetinis išsilavinimas – universalus ir labai reikalingas tam, kad nebūtum siaurų pažiūrų“.

Aistė Žemaitytė, Lietuvos olimpinio sporto centro ir bioklinikos „Biofirst“ psichologė, mokslinių straipsnių autorė

Studijų programos komiteto pirmininkė doc. dr. Vilmantė Pakalniškienė.

Psichologijos studijų programos aprašas ir planas skelbiami Vilniaus Universiteto Studijų Programų Kataloge (studijų programoje Psichologija (turintiems aukštąjį išsilavinimą) nėra numatyta gretutinių studijų galimybė).

Siekdami užtikrinti jums teikiamų paslaugų kokybę, Universiteto tinklalapiuose naudojame slapukus. Tęsdami naršymą jūs sutinkate su Vilniaus universiteto slapukų politika. Daugiau informacijos