Socialinis darbas

Apie programą

Soc darbas VU FsFStudijų sritis: Socialiniai mokslai    
Studijų kryptis: Socialinis darbas
Suteikiamas kvalifikacinis laipsnis: Socialinių mokslų bakalauras
Suteikiama profesinė kvalifikacija: Socialinis darbuotojas

SOCIALINIS DARBAS visuomenėje atlieka itin svarbią funkciją – įgalina žmones savarankiškai įveikti sunkumus, didina jų ir visuomenės institucijų socialinę atsakomybę, prisideda prie visuomenės gerovės kūrimo ir žmogaus teisių užtikrinimo. VU Socialinio darbo studijų programa orientuota į tyrimais ir naujausiomis žiniomis grįstų socialinio darbo įgūdžių bei principų taikymą praktikoje.

Socialinio darbo programa parengta siekiant suteikti studentams žinias ir išugdyti įgūdžius, reikalingus socialinei aplinkai keisti, darant ją palankesne asmeniui ir šeimai, padėti žmogui prie aplinkos prisitaikyti ir keistis pačiam, kad stiprėtų jo galios savarankiškai įveikti gyvenime sutinkamus sunkumus, o taip pat ir pasinaudoti visuomenės teikiama pagalba. Programa užsienio ekspertų komisijos įvertinta esanti gero europinio lygio.

Linas Kukuraitis ATSILIEPIMAI„Socialinio darbo studijos ir praktika mane visuomet labai traukė – nuo pat pirmųjų studijų Vilniaus universitete mėnesių pradėjau dirbti SOS vaikų kaime. Ten, sutikęs kraupius įvykius patyrusius vaikus, dar kartą įsitikinau savo pasirinkto kelio svarba. Socialinio darbo studijų metu įgytos žinios labai padeda kuriant geresnę ir draugiškesnę socialinę aplinką visiems Lietuvos žmonėms“.

Linas Kukuraitis, Socialinės apsaugos ir darbo ministras

Programos studentai gali rinktis gretutines studijas – tai suteikia galimybę greta pagrindinės studijų krypties programos studijuoti pagal kitos dominančios krypties programą ir tokiu būdu praplėsti savo pažinimo ribas.

Studijų programos komiteto pirmininkė doc. dr. Jolita Buzaitytė-Kašalynienė.

Socialinio darbo studijų programos aprašas ir planas skelbiami Vilniaus Universiteto Studijų Programų Kataloge.

Siekdami užtikrinti jums teikiamų paslaugų kokybę, Universiteto tinklalapiuose naudojame slapukus. Tęsdami naršymą jūs sutinkate su Vilniaus universiteto slapukų politika. Daugiau informacijos