Organizacinė psichologija

Apie programą

VU FsF 2016 05 1Studijų sritis: Socialiniai mokslai
Studijų kryptis:
Psichologija (organizacinė psichologija)
Suteikiamas kvalifikacinis laipsnis: 
Socialinių mokslų magistras

Organizacinės psichologijos magistrantūros studijų tikslas – rengti psichologus, gebančius įvairaus tipo organizacijose spręsti psichologines problemas organizacijos, darbo grupės ir individualaus darbuotojo lygmenimis. Baigusieji šias magistrantūros studijas įgyja teorinių žinių apie organizacijų funkcionavimą ir valdymą, personalo atrankos, motyvavimo ir profesinio tobulėjimo principus, vadovavimą organizacijoms ir jos optimizavimo būdus. Studijų metu formuojami ir ugdomi profesiniai įgūdžiai personalo valdymo, atrankos, mokymo sistemos kūrimo ir įgyvendinimo, atsižvelgiant į organizacijos plėtotės ypatumus ir visų lygių darbuotojų dalykinių kompetencijų ugdymo poreikius, organizacijos vystymo ir permainų diegimo problemų diagnozavimo ir sprendimo, kvalifikuotos psichologinės pagalbos darbo ir asmeniniais klausimais teikimo srityse.

Studijų programą vykdo Klinikinės ir organizacinės psichologijos katedra. Programos komiteto pirmininkė: doc. dr. Dalia Bagdžiūnienė.

Studijų programos aprašas ir planas skelbiami Vilniaus Universiteto Studijų Programų Kataloge.

Siekdami užtikrinti jums teikiamų paslaugų kokybę, Universiteto tinklalapiuose naudojame slapukus. Tęsdami naršymą jūs sutinkate su Vilniaus universiteto slapukų politika. Daugiau informacijos