Socialinis darbas

Apie programą

Soc darbas VU FsFStudijų sritis: Socialiniai mokslai
Studijų kryptis: Socialinis darbas
Suteikiamas kvalifikacinis laipsnis: Socialinių mokslų magistras

Socialinio darbo magistrantūra skirta norintiems įgyti naujų kompetencijų socialinio darbo srityje, pasikeisti patirtimi ir idėjomis, praplėsti karjeros galimybes. Šią programą tarptautiniai ekspertai įvertino kaip vieną geriausių socialinio darbo magistrantūros programų Lietuvoje, ją vykdo savo srityje pripažinti, Lietuvoje gerai žinomi dėstytojai ir mokslininkai. Ypač laukiame jau turinčių socialinio darbo patirties, tvirtai apsisprendusių ir toliau dirbti sunkų, bet prasmingą darbą socialinės pagalbos srityje. Laukiame žingeidžių, atkaklių ir profesinio tobulėjimo siekiančių studentų.

Studijų programos komiteto pirmininkė prof. Laimutė Žalimienė.

Studijų programos aprašas ir planas skelbiami Vilniaus Universiteto Studijų Programų Kataloge.

Studentams, įstojusiems į Socialinio darbo magistro programą ir nebaigusiems Socialinio darbo bakalauro programos, per dvi savaites nuo pirmojo semestro pradžios privaloma kreiptis į Socialinio darbo magistro studijų komiteto pirmininką* dėl išlyginamųjų studijų (papildomų dalykų išklausymo). Suderinus dalykus, prašome kreiptis į Studijų skyrių** dėl Laisvojo klausytojo sutarties pasirašymo.

Esant objektyvioms aplinkybėms, studentams gali būti suteikiama galimybė studijuoti pagal Individualų studijų planą, kuris derinamas su Studijų programos komitetu.

Siekdami užtikrinti jums teikiamų paslaugų kokybę, Universiteto tinklalapiuose naudojame slapukus. Tęsdami naršymą jūs sutinkate su Vilniaus universiteto slapukų politika. Daugiau informacijos