Teisės psichologija

Apie programą

VU FsF 2014Studijų sritis: Socialiniai mokslai
Studijų kryptis: Psichologija (teisės psichologija)
Suteikiamas kvalifikacinis laipsnis: Socialinių mokslų magistras

Teisės psichologijos studijų programos tikslas – parengti aukštos kvalifikacijos teisės psichologus, turinčius naujausių psichologijos, kriminologijos, sociologijos ir teisės žinių sistemą, profesinių uždavinių sprendimo ir mokslinio tyrimo darbo įgūdžius, išmanančius tyrimo metodus ir turinčius statistinių rezultatų apdorojimo įgūdžius bei savo veikloje besivadovaujančius psichologo etika pagrįstomis profesinėmis vertybėmis.

Studijų programa yra tarpdalykinė, jungianti psichologijos studijas su teisės, sociologijos ir kriminologijos problematika.

Teisės psichologijos programa skirta psichologijos bakalaurams, siekiantiems psichologijos žinias ir įgūdžius pritaikyti šiose srityse: teisėsaugos ir nusikaltimų tyrimo; teismo psichologinių ekspertizių atlikimo, nusikaltimų bei asocialaus elgesio prevencinių programų kūrimo ir įgyvendinimo; resocializacijos darbo organizavimo ir įgyvendinimo, nusikaltimų aukų ir teisėtvarkos pareigūnų konsultavimo.

Studijų programos komiteto pirmininkas prof. dr. Gintautas Valickas.

Studijų programos aprašas ir planas skelbiami Vilniaus Universiteto Studijų Programų Kataloge.

Siekdami užtikrinti jums teikiamų paslaugų kokybę, Universiteto tinklalapiuose naudojame slapukus. Tęsdami naršymą jūs sutinkate su Vilniaus universiteto slapukų politika. Daugiau informacijos