Gamtos mokslų pedagogikos modulis

Apie programą

2018 metais Vilniaus universitetas siūlo pedagogo kvalifikaciją turintiems asmenims įgyti papildomas kompetencijas Gamtamokslinio ugdymo srityse, pasirinkus Biologijos / Chemijos / Fizikos mokomųjų dalykų modulio studijas.

Mokomųjų dalykų modulio studijos skirti gamtos mokslų mokytojams siekiantiems įgyti papildomas fizikos, chemijos ar biologijos mokytojo kompetencijas.

Baigus modulio studijas išduodamas pažymėjimas, kuriame nurodoma, kad asmuo įgijo žinių ir gebėjimų mokyti atitinkamą mokomąjį dalyką bei akademinė pažyma apie studijuotus dalykus.

Studijų organizavimas

Modulio studijų trukmė – 1,5 metų, apimtis – 90 kreditų.
Biologijos / Chemijos / Fizikos mokomųjų dalykų modulio turinys (studijų dalykai).

Studijos organizuojamos pagal sesijinį tvarkaraštį – penktadieniais ir šeštadieniais kas kelias savaites arba ilgesnėmis sesijomis kas keletą mėnesių. Dėl konkrečios studijų organizavimo formos bus sprendžiama atsižvelgus į daugumos studijuojančiųjų poreikius.

Modulio studijos bus vykdomos natūraliose ir virtualiose ugdymo aplinkose.
Studijuojantieji naudos virtualią mokymosi aplinką: taikys interaktyvius mokymosi objektus, skaitmeninio mokymosi portalus, kurs interaktyvias užduotis išmaniosiomis priemonėmis ir kt. Natūralios studijų aplinkos laukas – universitetas, tyrimų laboratorijos ir kt.

Studijos vyks susidarius 10 asmenų grupei.

Informacija stojantiesiems


Vieno semestro studijų kaina – 1137 EUR.

Stojantiesiems gali būti įskaityti ankstesnių studijų metu išklausyti ir atsiskaityti studijų dalykai, jeigu jų turinys ir apimtis atitinka mokomojo modulio reikalavimus.

Įskaičius ne mažiau kaip 30 kr. studijuotų gamtos mokslų dalykų modulio studijų trukmė - 1 metai (60 kr.)

Reikalavimai stojantiesiems

Stojantieji į modulio studijas privalo turėti aukštąjį ar jam prilygintą išsilavinimą bei pedagogo kvalifikaciją. Fizikos, chemijos ir biologijos mokomųjų dalykų moduliai skirti gamtos mokslų mokytojams, siekiantiems įgyti papildomas fizikos, chemijos ar biologijos mokytojo kompetencijas.

Prašymų studijuoti pateikimas

Stojantieji į modulio studijas turi pateikti šiuos dokumentus:

  • prašymą priimti į modulio studijas;
  • asmens dokumento kopiją;
  • pedagogo kvalifikaciją patvirtinančio išsilavinimo dokumento (diplomo ir jo priedėlio) kopiją;
  • bakalauro diplomo ir priedėlio kopiją (jei turite kelis, tuomet siųskite tą, kuriame aukštesnis svertinis vidurkis. Atkreipkite dėmesį, kad bakalauro diplomas gali sutapti su pedagogo kvalifikaciją patvirtinančiu dokumentu);
  • motyvacinį laišką (150-250 žodžių), kuriame suformuluoti esminiai motyvai dalyvauti studijose ir įgyti papildomą dalykinę kompetenciją;
  • dokumento, patvirtinančio pavardės (vardo) keitimą, jeigu ne visi pateikiami dokumentai yra ta pačia pavarde.

Prašymus studijuoti, kartu su nurodytais dokumentais prašome siųsti el. paštu . iki spalio 15 d.

Jeigu matote, kad dokumentai laiške užims daugiau nei 2MB vietos, prašome kopijas siųsti pasinaudojus https://wetransfer.com/ didelių failų siuntimo programa.

Kontaktai

Kilus klausimams dėl studijų proceso prašome kreiptis į Ugdymo mokslų instituto administratorę Rūtą Bružienę, , tel. +370 5 268 7099.

 

Siekdami užtikrinti jums teikiamų paslaugų kokybę, Universiteto tinklalapiuose naudojame slapukus. Tęsdami naršymą jūs sutinkate su Vilniaus universiteto slapukų politika. Daugiau informacijos