Savęs pažinimo per judesį grupė

Paveikslelis per judesi 2015Gyvenime, kaip ir šokyje, siekiame tėkmės, lengvumo ir džiaugsmo, bet dažnai jaučiamės esantys nerangūs ir pasimetę, liūdni ir užklimpę... Tikslingai taikomos judesio užduotys gali padėti atrasti tai

Suprasti, kokie judėjimo (ir pasirinkimų gyvenime) būdai mums yra įprasti, kurie mus riboja, atrasti naujų ir praturtinančių veikimo galimybių;, ko nebematome įprastais būdais:

  • Pažinti sau būdingus santykių mezgimo būdus, ieškoti pusiausvyros tarp vedimo ir sekimo, išraiškos ir klausymo, griežtų ribų ir lankstumo;
  • Tyrinėti atramas, mokytis jomis žaisti, o net tik laikytis ir bijoti pasileisti;
  • Džiaugtis, atrasti naujus impulsų šaltinius, dažniau patirti tėkmės pojūtį

Šokėjams užsiėmimai bus naudingi plečiant savo judesių repertuarą, siekiant šokį padaryti labiau autentišką ir gyvą, o savęs pažinimo siekiantiems žmonėms – atrasti dar nepažintas savo galimybes ir padaryti gyvenimą panašesnį į šokį. Išankstinė patirtis su šokiu nėra būtina!

Užsiėmimus ves Donatas Noreika, psichologas, socialinių mokslų daktaras, judesiu ir galimybėmis jį taikyti savęs pažinimui ir terapijai besidomintis jau keliolika metų, judesio gelmių mokęsis pas A. Girshon, D. Lepkoff, E. Mueller, D. Sсhwartz, J. Melnik.

Grupė vyks nuo balandžio 27 d. iki gegužės 21d., pirmadieniais ir ketvirtadieniais (8 kartai) 18.30 – 20.30 val., VU Ekonomikos fakultete (Saulėtekio alėja 9). 8-ių susitikimų ciklo kaina – 81 Eur (280 Lt), VU darbuotojams 40,50 Eur (140 Lt), VU studentams 20 Eur (70 Lt).

Registruotis į užsiėmimus kviečiame iki balandžio 20 d.  http://goo.gl/forms/gbGHfrtjH1

Kontaktai pasiteiravimui - VU Filosofijos fakulteto Psichologinių inovacijų ir eksperimentinių tyrimų mokymo centre, Universiteto g. 9/1 116 kab., tel. 268 72 54, el. p.: . Jei prieš registruodamiesi turėtumėte kokių nors klausimų grupės vedėjui, be baimės rašykite  ar skambinkite tel. 8 615 71411.