2024-04-16

Filosofijos institutas kviečia į konferenciją „Nihilizmas ir tikrovė“

Prof. Maurizio Ferraris paskaita Filosofijos fakultete

2024-04-16

Raidos psichopatologijos tyrimų centro konferencija

2024-04-10

Diskusija su pasauline sporto ikona ir kovos už lygybę simboliu

2024-04-09

Socionomų forumas „AI Meets Social Services“

2024-04-09

Prof. dr. Tomasz Mróz paskaita

Visos naujienos

Kviečiame į Psichologijos mokyklą

VU logoPsichologijos mokyklos užsiėmimai prasideda lapkritį ir vyks kartą per mėnesį, šeštadieniais. Kiekvieno užsiėmimo metu nagrinėsime vis kitą psichologijos mokslui aktualią temą (pvz., atmintis, stresas, psichikos sutrikimai, žmogaus raida ir kt.). Užsiėmimus ves Vilniaus universiteto Filosofijos fakulteto Bendrosios psichologijos bei Klinikinės ir organizacinės psichologijos katedrų dėstytojai, doktorantai bei magistrantai.

Mokykla skirta 10 – 12 kl. moksleiviams. Sėkmingai baigusiems Psichologijos mokyklą (lankiusiems 80% užsiėmimų, atlikusiems namų užduotis ir išlaikiusiems baigiamąjį egzaminą) bus išduoti VU Filosofijos fakulteto pažymėjimai.

Vieno seminaro kaina – 20 EUR. Mokantiems iš karto už visų metų studijas Psichologijos mokykloje (8 seminarai) kaina 120 EUR.

KVIEČIAME REGISTRUOTIS!
REGISTRUOTIS ČIA: https://goo.gl/j2b6Wa
DAUGIAU INFORMACIJOS EL. PAŠTU , TEL. 8 5 268 72 54.