Kviečiame į seminarą „Vidinės laisvės link: vaizduotės pratimai saviugdai ir kūrybai“ (2016-04-09)

untitledVaizduotės pratimai yra nuo seno žinoma priemonė, padedanti pasiruošti svarbiems įvykiams, keisti emocinę būseną ir išlaisvinti kūrybiškumą. Vaizduotės metodų efektyvumą vis labiau pagrindžia ir moksliniai tyrimai. Šis seminaras sistemingai supažindins su vaizduotės metodais, skirtais asmeniniam tobulėjimui ir psichoterapijai. Išbandysime pratimus, skirtus pasiruošti svarbiam įvykiui, stiprinti trokštamas savybes ir spręsti asmenines problemas. Dalyviai gaus daug pratimų tekstų ir įrašų pavyzdžių ir išmoks patys ruošti individualiai pritaikytus vaizduotės pratimus.

Seminarą veda dr. Donatas Noreika, Vilniaus universiteto lektorius ir Lietuvos olimpinio sporto centro psichologas.
Seminaras vyks balandžio 9 d., šeštadienį, 10.00-17.30 val. (8 ak. val.) VU Filosofijos fakultete 106 auditorijoje.
Kaina – 48 Eur, VU darbuotojams – 24 Eur, VU – studentams 12 Eur (jeigu nėra išnaudotas šių metų psichologinių paslaugų kompensavimo limitas).
Prašome registruotis ir sumokėti iki balandžio 5 d. štai čia: http://goo.gl/forms/O7bFfV6uqn. Dalyvių skaičius ribotas, todėl vietą rezervuosime tik susimokėjusiems už seminarą.
Daugiau informacijos: VU Psichologinio konsultavimo ir mokymų centre, Universiteto g. 9/1 116 k., tel. 268 72 54, el. p.: .
Seminaro programa čia.