Kviečiame į VU Psichologijos mokyklą

11VU Filosofijos fakulteto Psichologinio konsultavimo ir mokymų centras jau devintus metus organizuoja Psichologijos mokyklą. Psichologijos mokyklos tikslas – patenkinti susidomėjusių psichologija jaunuolių smalsumą, padėti suprasti save ir kitus, paruošti psichologijos ar kitų dalykų studijoms Vilniaus universitete.

Psichologijos mokyklos seminarai prasideda spalį ir vyks kartą per mėnesį, šeštadieniais, nuo 10 iki 16 val. Kiekvieno susitikimo metu nagrinėsime vis kitą aktualią psichologijos temą (pvz., atminties ypatumai, stresas ir jo įveika, psichikos sutrikimai, žmogaus raida, kūrybiškas mąstymas ir kt.). Psichologijos mokykloje paskaitas skaito VU Filosofijos fakulteto psichologijos dėstytojai, praktinius užsiėmimus veda psichologijos absolventai ir magistrantai.

Mokykla skirta 10 – 12 kl. moksleiviams. Sėkmingai baigusiems Psichologijos mokyklą (lankiusiems 80% seminarų, atlikusiems namų užduotis ir išlaikiusiems baigiamąją įskaitą) bus išduoti VU Filosofijos fakulteto pažymėjimai.

Vieno seminaro kaina – 20 EUR. Mokantiems iš karto už visų metų studijas Psichologijos mokykloje (8 seminarai) kaina – 120 EUR.

PASKUBĖK! Registruotis kviečiame iki SPALIO 15 D.
REGISTRUOTIS ČIA: https://goo.gl/forms/5jFqFEfGNthWEzgH3
MUS RASI FACEBOOKE: https://www.facebook.com/psichologijos.mokykla
Daugiau informacijos el. paštu , telefonu 8 5 268 72 54.