2024-04-16

Filosofijos institutas kviečia į konferenciją „Nihilizmas ir tikrovė“

Prof. Maurizio Ferraris paskaita Filosofijos fakultete

2024-04-16

Raidos psichopatologijos tyrimų centro konferencija

2024-04-10

Diskusija su pasauline sporto ikona ir kovos už lygybę simboliu

2024-04-09

Socionomų forumas „AI Meets Social Services“

2024-04-09

Prof. dr. Tomasz Mróz paskaita

Visos naujienos

Kviečiame į psichoterapinę grupę

images copyVilniaus universiteto Filosofijos fakulteto Psichologinio konsultavimo ir mokymų centras kviečia Jus lankyti psichoterapinę grupę. Ši grupė skirta žmonėms, siekiantiems geriau suprasti save ir savo elgesį, norintiems spręsti įvairaus pobūdžio psichologinius sunkumus (santykių, bendravimo, konfliktų, nerimo, liūdesio, vienišumo ir pan.), auginti pasitikėjimą savimi, keistis, rasti palaikymą ir supratimą. Grupėje per santykius su kitais grupės nariais ir grupės terapeute galėsite analizuoti įvairias situacijas, spręsti problemas, pažinti ir nagrinėti savo jausmus bei elgesį. Grupė nedidelė – iki 8 asmenų.

Grupės susitikimai vyksta pirmadieniais nuo 17.30 iki 19.00 val. Universiteto g. 9/1, 114 kab.
Grupę veda dr. Birutė Švedaitė-Sakalauskė (grupių terapeutė).
Vieno grupės susitikimo kaina – 10 EUR (VU studentams – 2,50 EUR, jeigu nėra išnaudotas psichologinių paslaugų kompensavimo limitas).
Susidomėjusius kviečiame registruotis į atrankos pokalbius telefonu 85 268 7254 ar el. paštu . Atrankos pokalbiai mokami – kaina tokia pati kaip už grupės susitikimą.