Kviečiame į seminarą „Vidinės laisvės link: vaizduotės pratimai saviugdai ir kūrybai“

paveikslelis skelbimui 2015 vaizduoteKartais gyvenime pasijuntame lyg užstrigę ir sunkiai randame, kaip tai pakeisti... Vaizduotės pratimai yra nuo seno žinoma priemonė, padedanti pamatyti galimybes, rasti įkvėpimo, pasiruošti svarbiems įvykiams, ir išlaisvinti kūrybingumą. Vaizduotės metodų efektyvumą vis labiau pagrindžia ir moksliniai tyrimai.
Šis seminaras sistemingai supažindins su vaizduotės metodais, skirtais saviugdai ir kūrybai. Išbandysime pratimus, skirtus pasiruošti svarbiam įvykiui, stiprinti trokštamas savybes ir spręsti asmenines problemas. Dalyviai gaus daug pratimų tekstų ir įrašų pavyzdžių ir mokysis patys ruošti individualiai pritaikytus vaizduotės pratimus.

Seminarą veda dr. Donatas Noreika, Vilniaus universiteto lektorius ir Lietuvos olimpinio sporto centro psichologas.
Seminaras vyks lapkričio 5 d., šeštadienį, 9.30-17.00 val. (8 ak. val.) Vilniaus universiteto Filosofijos fakulteto 204 auditorijoje.
Kaina – 48 Eur, VU darbuotojams – 24 Eur, VU – studentams 12 Eur (jeigu nėra išnaudotas šių metų psichologinių paslaugų kompensavimo limitas).

Prašome registruotis ir sumokėti iki lapkričio 3 d. štai čia: https://goo.gl/forms/FfQjhC1HdMhO2TxN2. Kad laiku gautumėte seminaro medžiagą, prašome registruotis ir sumokėti kuo anksčiau.

Seminaro programa čia.

Daugiau informacijos: VU Psichologinio konsultavimo ir mokymų centre, Universiteto g. 9/1 116 k., telefonu 85 268 7254, el. paštu: