Renkama nauja grupė studijuoti programoje VAIKŲ IR PAAUGLIŲ PIEŠINIŲ PSICHODINAMINIS INTERPRETAVIMAS (pasikeitė kurso pradžios diena)

Vaikų ir paauglių piešinių psichodinaminio interpretavimo programa skirta sveikatos priežiūros ir ugdymo specialistams, dirbantiems su vaikais. Jos metu bus mokoma naudoti vaikų piešinių interpretavimą kaip pagalbinę psichodiagnostinę priemonę, analizuoti pagrindinius reikšminius ženklus vaikų ir paauglių piešiniuose, dirbti su vaikų piešinių metodais.

Šis kursas parengtas kaip psichodiagnostinė laboratorija (integruojant teorines žinias su praktiniu jų taikymu atliekant užduotis), kurioje, remiantis gelmių psichologija, mokoma atskirti reikšminius ženklus vaikų ir paauglių piešiniuose. Pasitelkiant piešinius, stengiamasi suvokti ryšį, kuris sieja vaikų ir paauglių gebėjimą kurti (piešti) su pasąmonės emocijomis. Seminarų metu kurso dalyviai yra supažindinami su įprastomis vaikų ir paauglių raidos būsenomis: konfliktais, nerimu, fobijomis, agresyviu elgesiu ir kitais sutrikimais bei jų raiška piešiniuose.

Paskaitas skaito psichologė-psichoterapeutė dr. Nunzia Tarantini (Italija)

Programos pradžia: 2013 m. spalio 1 d.

Programos apimtis: 1 metai.

Studijų kaina: 900 Lt. Galima mokėti dalimis.

Reikalavimai stojantiesiems: psichologijos bakalauro laipsnis arba jam prilygstantis, taip pat gali dalyvauti psichiatrai bei psichoterapeutai.

Norintieji studijuoti šioje programoje iki 2013 m. rugsėjo 1 d. turi pateikti prašymą studijuoti bei išsilavinimą patvirtinančius dokumentus. 

 

Kilus klausimams galite teirautis el. paštu  .