Psichologinės paslaugos

KONSULTAVIMAS

Psichologinio konsultavimo tikslas – padėti žmonėms išsiaiškinti, suprasti bei spręsti asmeninius arba tarpasmeninius su psichologine savijauta ar elgesiu susijusius sunkumus. Psichologinės konsultacijos metu psichologas gali padėti atpažinti ir keisti negatyvų ar nelogišką mąstymą, suformuoti teigiamą požiūrį į save bei išorinį pasaulį, įveikti beviltiškumo ir bejėgiškumo jausmą, jaustis atsakingu ir kontroliuojančiu savo veiksmus, sugrąžinti gebėjimą jausti malonumą, surasti kasdienių problemų sprendimus, atrasti stipriąsias savo puses ir pasinaudoti jomis įvairiose gyvenimo srityse, įveikti stresą, potrauminius išgyvenimus, spręsti tarpasmeninius konfliktus.

Kada kreiptis?

Dauguma į psichologą besikreipiančių žmonių neturi jokių psichikos sutrikimų. Psichologas padeda įveikti kasdieniniame gyvenime kylančias problemas. Dažniausiai pagalbos kreipiamasi dėl abejonių kylančių prieš priimant svarbius sprendimus, kankinančio vienišumo jausmo, nesutarimų su draugais ar artimaisiais, romantinių santykių rūpesčių, drovumo, asmeninių traumų, skyrybų, šeimos narių netekties ar sunkios ligos, problemų darbe ar moksle, piktnaudžiavimo alkoholiu ar kitomis narkotinėmis medžiagomis, užsitęsusio arba stipraus liūdesio, nerimo, trikdančių baimių, nekontroliuojamo valgymo.

Ar saugu?

Paprastai nuo psichologų priklauso ne tik žmogaus psichologinė gerovė, jiems suteikiama ir labai asmeniška informacija. Kiekvienas psichologas yra įsipareigojęs laikytis psichologo profesinės etikos nuostatų, kurios garantuoja informacijos apie Jūsų kreipimąsi bei informacijos, pateikiamos konsultacijų metu konfidencialumą. Išskyrus labai konkrečias, specifines aplinkybes, kuomet kyla grėsmė Jūsų ar aplinkinių žmonių sveikatai, niekas (nei tėvai, nei dekanas, nei fakulteto nariai, nei bendradarbiai, nei studentai) negali gauti informacijos apie Jūsų konsultacijas be Jūsų asmeninio sutikimo. Konsultavimo duomenys niekada nėra įtraukiami į akademines studentų bylas.

PKMC teikiamų konsultacijų pobūdis bei vieta

Individualios psichologinės konsultacijos – tai psichologinis konsultavimas, kai klientas – fizinis asmuo. Individuali psichologinė konsultacija trunka vieną akademinę valandą (50 min). Konsultacijos kaina priklauso nuo konsultanto kvalifikacijos.

Grupės psichologinės konsultacijos – tai psichologinis konsultavimas, kai dalyvauja konsultantas (arba du konsultantai) ir klientų (nuo 5 iki 10 asmenų) grupė. Grupės konsultacijos trukmė – dvi akademinės valandos.

Šeimos psichologinės konsultacijos – tai psichologinis konsultavimas, kai dalyvauja konsultantas (arba du konsultantai) ir du arba daugiau giminystes, santuokiniais ar partnerystės ryšiais susiję asmenys (šiuo atveju jie yra klientas). Šeimos konsultacija trunka nuo vienos iki dviejų akademinių valandų.

Psichologinės konsultacijos yra teikiamos VU Filosofijos fakultete (Universiteto g. 9/1) ir Fizikos fakultete (Saulėtekio al. 9) įsikūrusiuose psichologinio konsultavimo kabinetuose.

IMG 20140924 110008    IMG 20150511 164543    

IMG 20150511 162933

Įkainiai

Individualios konsultacijos

Konsultanto kvalifikacijaIndividualios psichologinės konsultacijos kaina
Įprastinė kaina VU darbuotojams VU studentams
Psichologijos magistras arba psichiatrijos rezidentas, o taip pat psichoterapeuto kvalifikacijos siekiantis konsultantas 16 EUR 8 EUR/15 vnt. 4 EUR/15 vnt.
Psichologijos krypties mokslų daktaras ar psichiatras, o taip pat psichoterapeuto kvalifikaciją įgijęs konsultantas 23 EUR 11,5 EUR/10 vnt. 5,75 EUR/10 vnt.

Psichologijos habilituotas daktaras arba profesorius

30 EUR 15 EUR/8 vnt. 7,5 EUR/8 vnt.

Šeimos konsultavimas

Konsultanto kvalifikacijaŠeimos konsultacijos kaina
Įprastinė kaina VU darbuotojams VU studentams

Psichologijos magistras

23 EUR 11,5 EUR/10 vnt. 5,75 EUR/10 vnt.
Psichologijos krypties mokslų daktaras ar psichologijos magistras, įgijęs psichoterapeuto kvalifikaciją 30 EUR 15 EUR/8 vnt. 7,5 EUR/8 vnt.

Psichologijos habilituotas daktaras arba profesorius

37 EUR 18,5 EUR/6 vnt. 9,25 EUR/6 vnt.

Grupės konsultavimas

Konsultanto kvalifikacijaGrupės konsultacijos vienam asmeniui kaina 
Įprastinė kaina VU darbuotojams VU studentams
Psichologijos magistras arba psichiatrijos rezidentas, o taip pat grupių terapeuto kvalifikacijos siekiantis konsultantas 6 EUR 3 EUR/40 vnt. 1,5 EUR/40 vnt.
Psichologijos krypties mokslų daktaras ar psichiatras, o taip pat grupių terapeuto kvalifikaciją įgijęs konsultantas 10 EUR 5 EUR/24 vnt. 2,5 EUR/24 vnt.

Psichologijos habilituotas daktaras arba profesorius

14 EUR 7 EUR/17 vnt. 3,5 EUR/17 vnt.

Pastaba. VU bendruomenės nariams taikomos nuolaidos nurodytam konsultacijų skaičiui

Paslaugų įkainiai patvirtinti Vilniaus universiteto Tarybos 2015 m. lapkričio 4 d. nutarimu Nr. T-2015-11-1.

Konsultantai

Doc. dr. Danguolė Čekuolienė

Individuali psichodinaminės krypties psichoterapija suaugusiems, porų konsultavimas, tėvų - kūdikių psichodinaminės krypties psichoterapija.

Negali konsultuoti VU psichologijos studentų.

Šiuo metu naujų klientų nepriima.

Prof. hab. dr. Danutė Gailienė

Individualios psichologinės konsultacijos, porų ir šeimų konsultacijos gyvenimo krizių ir traumų, nuotaikos ir nerimo sutrikimų atvejais. Galimos konsultacijos vokiečių, anglų, lenkų, rusų kalbomis.

Negali konsultuoti VU psichologijos studentų.

Šiuo metu naujų klientų nepriima.

Doc. dr. Rasa Barkauskienė

Vaikų ir paauglių bei tėvų konsultavimas, klinikinis psichologinis vaikų ir paauglių įvertinimas.

Negali konsultuoti VU psichologijos studentų.

RomaJusiene

Prof. dr. Roma Jusienė

Suaugusiųjų, vaikų, šeimų psichologinis konsultavimas ir psichoterapija. Psichodinaminės psichoterapijos kvalifikacija.

Negali konsultuoti VU psichologijos studentų.

Šiuo metu naujų klientų nepriima.

Doc. dr. Evaldas Kazlauskas

Individualios konsultacijos patyrus psichologinius sukrėtimus, traumas, netektis, taip pat konsultacijos esant depresijai, nerimui ar baimėms.

Negali konsultuoti Vilniaus universiteto bendruomenės narių.

Psichoterapeutė
Doc. dr. Ilona Laurinaitytė

Konsultuoja suaugusiuosius dėl tarpasmeninio bendravimo problemų, streso. Veda psichologines grupes. Galimos konsultacijos rusų ir vokiečių kalbomis.

Negali konsultuoti VU psichologijos studentų.

Doc. dr. Birutė Marija Pociūtė

Individualios konsultacijos profesinio pasirinkimo, karjeros klausimais.

Negali konsultuoti VU psichologijos studentų.

Marija Giedraityte 2014
Dr. Marija Giedraitytė-Guzikauskienė

Teikia individualias psichologines konsultacijas suaugusiems, susidūrusiems su įvairiais gyvenimiškais sunkumais: nerimu, baimėmis, santykių problemomis, sunkumais apsisprendžiant, atsidūrusiems krizinėje situacijoje; taip pat norintiems geriau susigaudyti savyje, augti, tobulėti. Teikiu konsultacijas tėvams, kuriems iškilo klausimų ar sunkumų auginant vaikus.

Negali konsultuoti VU psichologijos studentų.

Donatas 04
Dr. Donatas Noreika

Individualios konsultacijos asmenims su bendravimo sunkumais, prasmės klausimais, ieškantiems savęs, esantiems apsisprendimo krizėje, turintiems emocinių problemų. Streso valdymo ir savireguliacijos treniruotės taikant biologinio grįžtamojo ryšio metodą.

Negali konsultuoti VU psichologijos studentų.

Gali konsultuoti nuotoliniu būdu per skype.

rsz rima

Dr. Rima Breidokienė

Individualios konsultacijos vaikams, paaugliams, šeimoms. Konsultuoja anglų, rusų, lietuvių kalbomis.

Virginija ptmc m
Psichologė Virginija Skučaitė

2005 metais baigė VU magistrantūros studijų klinikinės psichologijos programą, 2009 metais baigė Geštaltinės psichoterapijos bazinio lygmens mokymo programą. Šiuo metu studijuoja pagal Analitinės psichoterapijos programą.

Psichoterapeutė
Dr. Neringa  Grigutytė

VU baigė klinikinės psichologijos magistro studijas, įgijo socialinių mokslų psichologijos krypties daktaro laipsnį. Yra baigusi VU nenuosekliąsias Psichodinaminės grupinės psichoterapijos studijas, Geštaltinės psichoterapijos bazinio lygmens mokymo programą, domisi C.G. Jungo analitine psichologija ir psichoterapija.

Negali konsultuoti VU psichologijos studentų.

Gali konsultuoti nuotoliniu būdu per skype.

Nuotrauka Vytautas Jurkuvenas

Dr. Vytautas
Jurkuvėnas

Teikia individualias konsultacijas asmenims patiriantiems daug nerimo ar liūdesio, sprendžiantiems santykių problemas, turintiems pykčio ar agresyvumo problemų, žalingai vartojantiems alkoholį ar kitas priklausomybę sukeliančias medžiagas, priklausomų asmenų artimiesiems.

Birute A.Mockuviene web

Psichoterapeutė
dr. Birutė Jakubkaitė

Individualios psichologinės konsultacijos ir egzistencinė terapija suaugusiems, turintiems psichologinių kasdieninio gyvenimo sunkumų; psichologiniais-dvasiniais klausimais. Konsultuoja lietuvių ir rusų kalbomis.

Vaiva Klimaitė

Dr. Vaiva Klimaitė

VU Klinikinės ir organizacinės psichologijos katedros daktarė. Teikia individualias psichologines konsultacijas suaugusiems, patyrusiems psichologinę traumą, netekusiems artimojo, išgyvenantiems santykių problemas, nerimą, depresiją, psichikos sutrikimus ar kitus psichologinius sunkumus. Konsultavimas lietuvių ir anglų kalbomis.

Ieva Dulinskaite foto

Dokt. Ieva Dulinskaitė

Baigusi Geštaltinės psichoterapijos bazinio lygmens programą, šiuo metu mokosi VU Klinikinės ir organizacinės psichologijos katedros doktorantūroje, studijuoja Analitinės psichoterapijos programoje. Teikia individualias konsultacijas suaugusiems.

Lina G P foto5

 Dokt. Lina Gervinskaitė-Paulaitienė

Individualiai konsultuoja suaugusius ir paauglius dėl nepasitikėjimo savimi; turinčius tarpasmeninių santykių sunkumų; patiriančius stresą, nerimą, liūdesį ir vidinę įtampą; taip pat susiduriančius su iššūkiais priimant sprendimus sudėtingose gyvenimo situacijose; norinčius geriau suprasti save ir kitus.

Baigusi VU klinikinės psichologijos studijas, šiuo metu studijuoja VU Klinikinės ir organizacinės katedros doktorantūroje.

Negali konsultuoti VU psichologijos studentų.

Šiuo metu naujų klientų nepriima.

IMG 1448 2

Dr. Juliana Lozovska

Juliana Lozovska – psichologė, klinikinės psichologijos magistrė, socialinių mokslų daktarė. Tyrimuose gilinasi į psichoterapijos veiksmingumo, pykčio, agresijos klausimus. Domisi lyčių, LGBT psichologija. Psichologinio konsultavimo žinias įgijo studijuodama Praktinės psichologijos studijų centre. Šiuo metu mokosi analitinės psichoterapijos programoje. Teikia individualias konsultacijas asmenims, išgyvenantiems krizes, netektis, susiduriantiems su asmeninėmis ir tarpasmeninėmis problemomis, emociniais sunkumais, norintiems geriau pažinti save ir augti.

Konsultuoja lietuvių, lenkų, rusų ir anglų kalbomis.

Gali konsultuoti nuotoliniu būdu per skype.

Tomas ptmc

Psichiatras - psichoterapeutas
Tomas Grigonis

VU podiplominės studijos, Individualios psichodinaminės psichoterapijos programa. Individualios psichoterapinės konsultacijos, individuali psichoterapija.

Šiuo metu naujų klientų nepriima.

Lina

Psichoterapeutė psichologė
Lina Gudaitienė

Psichologė, psichoterapeutė. Baigusi Geštaltinės psichoterapijos bazinio lygmens programą bei Analitinės psichoterapijos programą. Teikia individualias konsultacijas suaugusiems.

Konsultavimas lietuvių ir anglų kalbomis.

Neringa

Psichologė
Neringa Lošakevičienė

Baigė VU klinikinės psichologijos magistro studijas, psichologe dirba nuo 2004 metų. Šiuo metu mokosi egzistencinės terapijos Humanistinės ir egzistencinės psichologijos institute. Teikia individualias psichologines konsultacijas suaugusiems.

Šiuo metu naujų klientų nepriima.

Lauryna Rakickiene fotoDr. Lauryna Rakickienė

Baigusi VU klinikinės psichologijos studijas, gilinasi į vaikų ir paauglių psichologiją. Teikia individualias konsultacijas vaikams, paaugliams ir tėvams, atlieka vaiko psichologinį įvertinimą.

Negali konsultuoti VU filosofijos fakulteto studentų.

jonas

Dokt. Jonas Eimontas

Teikia individualias psichologines konsultacijas suaugusiems patyrusiems daug streso sukėlusius gyvenimo įvykius, išgyvenantiems nerimą, turintiems tarpasmeninių santykių sunkumų

Negali konsultuoti VU psichologijos studentų ir VU matematikos ir informatikos fakulteto studentų.

foto 2

Sveikatos psichologė
dokt. Ieva Vasionytė

Baigusi VU Sveikatos psichologiją. Šiuo metu mokosi LSMU Kognityvinės ir elgesio terapijos podiplominėse studijose. Konsultuoja suaugusius ir paauglius nuo 16 metų sveikatai žalingo elgesio keitimo klausimais, taip pat tarpasmeninių santykių, emocinių sunkumų, streso valdymo ir kitais klausimais.

Gali konsultuoti nuotoliniu būdu per skype.

Psichologė Kamilė Borkovskienė Individualios vaikų ir paauglių konsultacijos. Vaikų psichologinis įvertinimas.

Foto

Klinikinis psichologas, dokt. Said Dadašev

Nuo 2012 m. klinikinis psichologas, doktorantas. Pagrindinė mokslinių tyrinėjimų sritis - savižudybių prevencija.
Teikia individualias konsultacijas suaugusiems, norintiems labiau pažinti save ir geriau įveikti iškylančius sunkumus, išgyvenantiems tarpasmeninių santykių problemas, esantiems krizinėje situacijoje, patyrusiems sukrečiančius įvykius, asmenims, grįžusiems iš įkalinimo įstaigų.

Konsultuoja lietuvių arba anglų kalbomis.

Profile small

Dr. Ksenija Čunichina

Baigusi klinikinės psichologijos studijas. Teikia individualias konsultacijas suaugusiems asmenims, kurie išgyvena tarpasmeninių santykių, emocines problemas, patyrė sukrečiančius įvykius, nori labiau pažinti save arba išmokti valdyti stresines būsenas.

Konsultacijos gali vykti rusų arba lietuvių kalbomis.

Negali konsultuoti VU psichologijos studentų, VU studentų, kurie planuoja pasirinkti Asmenybės ir jos tapsmo BUS dalyką.

Šiuo metu naujų klientų nepriima.

Image 6

Dr. Jurgita Rimkevičienė

Individualios konsultacijos patiriant įvairius gyvenimiškus sunkumus, stresą, nerimą, bendravimo problemas, išgyvenant krizę, žalingai vartojant alkoholį ar kitas psichoaktyvias medžiagas.

Konsultavimas lietuvių ir anglų kalbomis.

Negali konsultuoti VU psichologijos studentų ir VU Filologijos fakulteto studentų, pasirinkusių Bendravimo psichologiją

nuotrauka

Klinikinė psichologė
Darja Voitenko

Konsultuoja suaugusius, išgyvenančius santykių problemas, netektis; patiriančius nerimo, liūdesio, tuštumos jausmus; kuriems trūksta pasitikėjimo savimi, jaučiasi pasimetę ir nori geriau suprasti save. Darbe remiasi psichodinaminės psichoterapijos principais.

Konsultuoja lietuvių, anglų, rusų kalbomis.

Šiuo metu naujų klientų nepriima.

foto2

Virginija Klimukienė

Teikia individualias konsultacijas paaugliams ir suaugusiems, susiduriantiems su įvairiais gyvenimo sunkumais, keliančiais stresą, išgyvenantiems krizę ar norintiems geriau pažinti save bei kitus.

Yra baigusi Geštaltinės psichoterapijos bazinio lygmens mokymų programą, šiuo metu studijuoja VU psichologijos doktorantūroje.

Konsultuoja lietuvių, rusų, anglų kalbomis, gali konsultuoti nuotoliniu būdu per skype.

Negali konsultuoti studentų, pasirinkusių Asmenybės ir jos tapsmo BUS dalyką.